کــمی درباره تســمه خراسان بدانید

درباره فروشگاه تســمه خراسان

فروشگاه تسمه خراسان

شرکت تسمه خراسان وارد کننده و فروش انواع تسمه صنعتی، ماشینی و کشاورزی تسمه های صنعتی

فروشگاه تسمه های صنعتی خراسان با داشتن17 سال سابقه کاری در زمینه ارائه انواع تسمه پروانه اروپايي و آمريكايي صنعتي – ماشينی – دور متغير – شياری – تايمينگ و … است و هم زمان با پيشرفت صنعت در كارخانجات و تجهیزات صنعتی انواع تسمه هاي مورد نیاز صنعت را به مشتریان خود ارائه مینماید.

از جمله كارخانجاتی که با اين فروشگاه همكاري موفق داشته اند میتوان به كارخانه نساجی، سيمان ، پتروشيمي ، نيروگاهها و شرکت فولاد اشاره کرد .

انواع تسمه های صنعتی خراسان

تسمه های صنعتی خراسان (تحصیلی) از مجاری قانونی وارد کشور می شود و دارای استانداردهای ایران و بین الملل می باشد،
با توجه به اینکه تسمه های صنعتی نقش مهمی در دستگاه ها و سیستم های تولید و صنعت بازی می کنند هرگونه نقص در این عضو کوچک و حیاتی (تسمه) می تواند تاثیرات مهمی در راندمان تولید و سلامت خط تولید داشته باشد.
لذا تسمه خراسان (تحصیلی) را به عنوان یک وارد کننده و توضیع کننده معتبر و با سابقه به شما توسیه می کنیم تا با خیال راحت تسمه های صنعتی مورد نیاز خود را از آن تهیه کنید و از کیفیت و اصالت کالا آسوده خاطر باشید و همچنین طیف وسیعی برندها در حیطه ی انتخاب شما قرار بگیرد…

تسمه صنعتی

گستره ی خدمات تسمه خراسان (تحصیلی) همیشه برای ارائه محصولات به صورت شبانه روزی و تیراژ نامحدود آماده است و هیچگونه محدودیتی
از نظر تعداد، زمان و تحویل در محل مورد تقاضای شما ندارد، همچنین اجناس با ضمانت کیفیت و اصالت فیزیکی به
فروش می رسد لذا بهترین انتخاب برای کسانی است که نگران پیدا کردن اجناس در تیراژ بالا یا برندها و استاندارد
های خاص هستند.